Skip to content

Про нас

про-нас. AV-mebel
0
Років досвіду

Ми команда фахівців  з 20-річним досвідом роботи у меблевій галузі.

За плечами 10-річний досвід роботи в Аргентині з виробництва, оббивки та перетяжки м’яких меблів преміум-сегменту, що експортувались у Бразилію, Іспанію, Канаду та США.

Наш досвід ми реалізовуємо у нашій роботі, що дозволяє працювати з м’якими меблями та їх моделями різної складності. Робота може полягати від звичайної заміни оббивного матеріалу до ремонту та повної переробки або реставрації дивана.

Маємо власне швейне виробництво по розкрою та пошиву меблевих деталей.

У нас великий досвід у проектуванні та виробництві каркасів – класичних, індастріал, скандинавіан та інших стилів, що дозволяє нам ремонтувати та виробляти практичні та комфортні меблі для дому, офісу, косметичного салону або магазину, бару чи ресторану. 
Для каркасів використовуємо лише натуральну меблеву деревину (вільха, береза, ясінь, дуб, горіх, бук).

Строки виконання робіт
Строки – це важливо. Ви хочете якнайшвидше отримати результат. Ми хочемо класно та якісно зробити свою роботу.
Ми завжди намагаємось виконувати замовлення згідно обумовлених строків. Постійно знаходимося на зв’язку для уточнення будь-яких робочих моментів.

Вибір тканин.
Ми можемо Вам запропонувати великий асортимент тканин, штучної шкіри та натуральної шкіри. Це можуть бути як бюджетні так і оббивні матеріали преміум-сегменту з Англії, США, Італії, Німеччини, Польщі та Китаю.

Оформлення замовлення.
Наш майстер приїде до Вас за попередньою домовленістю і надають повну консультацію, відповість на всі запитання. Ця послуга є безкоштовною. Розрахунок може проводитись як за готівку, так і перерахуванням коштів на картку.

Транспортування.
Ми завжди турбуємось про Ваші меблі, тому вивезенню, транспортуванню і поверненню приділяємо велику увагу. Меблі та їх деталі завжди досконально перевіряємо перед відправленням і пакуванням. Для уникнення пошкоджень завжди надійно упаковуємо деталі та меблі щоб уникнути пошкодження або забруднення.

"Не чекав, що перетяжка дивана і нова тканина так поліпшить інтер'єр! Всього лише хотів просто поміняти тканину на дивані"
Сергій Гончаров
Клієнт
testimonial-02
“Була ідея просто поміняти оббивку. В результаті перетяжки вийшов класний, як новий, диван-софт в скандинавському стилі!”
Анатолій
Клієнт
"Мета моєї роботи - це створення максимального комфорту для вашої оселі"
Василь
Майстер

Потрібна консультація майстра?