Перетяжка антикварного кресла

Особливості антикварних меблів

Завдяки практичному 10-річному досвіду роботи в Аргентині вдалося навчитись унікальним технікам по ремонту та відновленню антикварних меблів у місцевих майстрів, досвід яких передавався поколіннями. Цей досвід вдалося реалізувати в наших роботах. Багато з виробів, виготовлених або реставрованих в нашій аргентинської майстерні, експортувалися в США, Канаду та Іспанію і отримали високу оцінку від замовників.

антикварний диван стиль кабріолет

Працюючи над перетяжкою антикварних меблів ми маємо справу з чотирма основними стилями диванів, крісел, банкеток і стільців: Луї XV, Луї XVI, королева Анна і Ампір.
Вони розрізняються між собою типом різьблення по дереву і особливими формами конструкцій дерев'яного каркаса.

антикварне крісло Луі XVI

Вони розрізняються між собою типом різьблення по дереву і особливими формами конструкцій дерев'яного каркаса. Обивка в цих моделях може бути присутня на сидінні та спинки, а також підлокітниках. Особлива відмінність від сучасних меблів - при виготовленні каркасів використовуються спеціальні конусні спіральні пружини, які зв'язуються між собою за спеціальною технологією. Також для для формування внутрішнього наповнювача використовуються виключно натуральні матеріали - кінський волос, морські водорості, кокосова стружка, ватин і мішковина з натуральної бавовни. Для набивання подушок в антикварних меблів використовується тільки якісний натуральний гусячий пух.

Венецианский диван

На завершальному етапі робіт з перетяжки оббиваються декоративні цвяхи або пришивається декоративний кант чи тасьма. Зараз в сучасних меблях в основному використовуються імітація у вигляді декоративної стрічки з імітацією цвяхів.

Наш досвід дозволяє робити складні роботи з реставрації обивки і перетяжки з найдорожчими матеріалами без використання імітацій і готового декору.

Що ми можемо:

  • відремонтувати конструкцію каркаса;
  • запропонувати і допомогти підібрати меблеву шкіру, тканину і наповнювачі для м’яких деталей які є в Україні або за кордоном;
  • виготовити додаткові м’які елементи і подушки;
  • виготовити вручну декоративні деталі або складні канти;
  • вручну зробити декоративну обробку і дати меблів нове життя.

Уцій статті всі зображені на фото меблі – приклади робіт нашого майстра.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *