5
(1)
Перетяжка антикварного кресла

Особливості антикварних меблів

Завдяки практичному 10-річному досвіду роботи в Аргентині вдалося навчитись унікальним технікам по ремонту та відновленню антикварних меблів у місцевих майстрів, досвід яких передавався поколіннями. Цей досвід вдалося реалізувати в наших роботах. Багато з виробів, виготовлених або реставрованих в нашій аргентинської майстерні, експортувалися в США, Канаду та Іспанію і отримали високу оцінку від замовників.

антикварний диван стиль кабріолет

Працюючи над перетяжкою антикварних меблів ми маємо справу з чотирма основними стилями диванів, крісел, банкеток і стільців: Луї XV, Луї XVI, королева Анна і Ампір.
Вони розрізняються між собою типом різьблення по дереву і особливими формами конструкцій дерев'яного каркаса.

антикварне крісло Луі XVI

Вони розрізняються між собою типом різьблення по дереву і особливими формами конструкцій дерев'яного каркаса. Обивка в цих моделях може бути присутня на сидінні та спинки, а також підлокітниках. Особлива відмінність від сучасних меблів - при виготовленні каркасів використовуються спеціальні конусні спіральні пружини, які зв'язуються між собою за спеціальною технологією. Також для для формування внутрішнього наповнювача використовуються виключно натуральні матеріали - кінський волос, морські водорості, кокосова стружка, ватин і мішковина з натуральної бавовни. Для набивання подушок в антикварних меблів використовується тільки якісний натуральний гусячий пух.

Венецианский диван

На завершальному етапі робіт з перетяжки оббиваються декоративні цвяхи або пришивається декоративний кант чи тасьма. Зараз в сучасних меблях в основному використовуються імітація у вигляді декоративної стрічки з імітацією цвяхів.

Наш досвід дозволяє робити складні роботи з реставрації обивки і перетяжки з найдорожчими матеріалами без використання імітацій і готового декору.

Що ми можемо:

  • відремонтувати конструкцію каркаса;
  • запропонувати і допомогти підібрати меблеву шкіру, тканину і наповнювачі для м’яких деталей які є в Україні або за кордоном;
  • виготовити додаткові м’які елементи і подушки;
  • виготовити вручну декоративні деталі або складні канти;
  • вручну зробити декоративну обробку і дати меблів нове життя.

Уцій статті всі зображені на фото меблі – приклади робіт нашого майстра.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.