0
(0)

Перетяжка та ремонт розкладного дивана 80-х років. Зроблено в Німеччині.

перетяжка дивана из гдр

Німецькі меблі епохи СРСР. Хто пам’ятає ці якісні та шалено дефіцитні імпортні меблі початку 80-х? Ці надзвичано міцні та якісні стінки з якісного МДФ з фасадами зі шпону або ламінату? А м’які меблі – дивани та крісла – гордість радянської квартири – яким не було зносу?

Ех було… Деякі екземпляри дожили досі…
Нам випала нагода і ми взяли на перетяжку диван з німецького комплекту тих часів. Чарівний та комунікабельний господар м’яких меблів розповів нам цілу історію зі свого життя, пов’язану з ними меблями. З моменту дуже складної та блискучої історії їх купівлі ц у Києві у 81-му році, до часу, як на них виросли діти та грались та дорослішали онуки. Тому диван був дуже дорогий для пенсіонерів.

 

Проте за цей час диванчик пережив не одну перетяжку і мав значний знос і втратив комфорт.
Коли ми взялися за роботу і почали її розбирати, нас просто вразила якість попередніх ремонтів. Багатошаровий бутерброд із трьох шарів тканини – жаккарду, шенілу. “Майстри” для економії або заради заробітку нову обивну тканину одягали поверх старої без розбирання чохлів.
І весь пил та бруд, що накопичувався не один десяток років жив у меблях, дякуючи “якісним перетяжкам”. І це не разовий випадок, з яким ми стикаємся.

 А ми на цьому сидимо, лежимо і цим дихаємо.
Виконавець економив на роботі та матеріалах, а роботу продавав “як якісну” за недорого. Ну та годі про це.

обивка диван-кровати до перетяжки
диван-кровать гдр разложенный

Ми зняли всю цю красу та повністю розібрали. Замінили паси, поролон, зробили нові лекали та пошили чохли – оскільки за старими відновити форму було неможливо. Для перетяжки використовували якісну тканину – мікровелюр CAMEL – приємну на дотик, просту у догляді та з підвищеною довговічністю.
За результатами роботи з перетяжки дивана отримали фактично нові сучасні меблі. Навіть не вірилося, що ці меблі родом з радянської Німеччини))).
Найбільше приємно здивувала реакція господарів-пенсіонерів за здобутий результат. Чи то нахлинуло з минулого, чи згадали минулі часи.
А ми своєю роботою доторкнулись до радянської історії і повернули славу бренду “зроблено в Німецький Демократичній Республіці (НДР)”. 

Та ще й зробили невеличке відео про цю перетяжку.

диван-кроват до и после

На скільки корисна ця публікація?

Натисніть зірочку для оцінки!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Оскільки ви вважаєте цю публікацію корисною...

Підписуйтесь на нас в соцмережах!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *