5
(1)

Перетяжка та ремонт розкладного дивана 80-х років. Зроблено в Німеччині.

перетяжка дивана из гдр

Німецькі меблі епохи СРСР. Хто пам’ятає ці якісні та шалено дефіцитні імпортні меблі початку 80-х? Ці надзвичано міцні та якісні стінки з якісного МДФ з фасадами зі шпону або ламінату? А м’які меблі – дивани та крісла – гордість радянської квартири – яким не було зносу?

Ех було… Деякі екземпляри дожили досі…
Нам випала нагода і ми взяли на перетяжку диван з німецького комплекту тих часів. Чарівний та комунікабельний господар м’яких меблів розповів нам цілу історію зі свого життя, пов’язану з ними меблями. З моменту дуже складної та блискучої історії їх купівлі ц у Києві у 81-му році, до часу, як на них виросли діти та грались та дорослішали онуки. Тому диван був дуже дорогий для пенсіонерів.

 

Проте за цей час диванчик пережив не одну перетяжку і мав значний знос і втратив комфорт.
Коли ми взялися за роботу і почали її розбирати, нас просто вразила якість попередніх ремонтів. Багатошаровий бутерброд із трьох шарів тканини – жаккарду, шенілу. “Майстри” для економії або заради заробітку нову обивну тканину одягали поверх старої без розбирання чохлів.
І весь пил та бруд, що накопичувався не один десяток років жив у меблях, дякуючи “якісним перетяжкам”. І це не разовий випадок, з яким ми стикаємся.

 А ми на цьому сидимо, лежимо і цим дихаємо.
Виконавець економив на роботі та матеріалах, а роботу продавав “як якісну” за недорого. Ну та годі про це.

обивка диван-кровати до перетяжки
диван-кровать гдр разложенный

Ми зняли всю цю красу та повністю розібрали. Замінили паси, поролон, зробили нові лекали та пошили чохли – оскільки за старими відновити форму було неможливо. Для перетяжки використовували якісну тканину – мікровелюр CAMEL – приємну на дотик, просту у догляді та з підвищеною довговічністю.
За результатами роботи з перетяжки дивана отримали фактично нові сучасні меблі. Навіть не вірилося, що ці меблі родом з радянської Німеччини))).
Найбільше приємно здивувала реакція господарів-пенсіонерів за здобутий результат. Чи то нахлинуло з минулого, чи згадали минулі часи.
А ми своєю роботою доторкнулись до радянської історії і повернули славу бренду “зроблено в Німецький Демократичній Республіці (НДР)”. 

Та ще й зробили невеличке відео про цю перетяжку.

диван-кроват до и после

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.