0
(0)

Перетяжка диванів та стільців 80-х років

перетяжка тахты на кухне

Не часто трапляється така робота, як перетяжка м’яких меблів радянських часів. Дивани і крісла 80-років виділяє проста і не хитромудра кутова форма, але надійна і дуже якісна конструкція каркаса з твердих порід деревини з обробкою натуральним шпоном під якісним меблевим лаком. Та й якість м’яких спинок і сидінь на висоті виготовлені з пінополіуретану або набраних пружинних блоків. Завдяки високій якості цих матеріалів і конструкцій іноді можна знайти дуже гідні і живі екземпляри.

У нашому випадку це була саме такі меблі. Розкладний двоспальний диван тахта, кухонний диван і комплект стільців. Було прийнято рішення оживити існуючу меблі і надати сучасного вигляду. І ми приступили до роботи.

У кухонному двомісному дивані тахта залишили тільки каркас. У ньому був повністю замінені подушки і сидіння, ми також змінили їх конфігурацію. Були пошиті додаткові бічні подушки-підлокітники. Для м’яких деталей використовували щільний якісний пінополіуретан. Спинки всередині наповнені холлофайбером.

перетяжка тахты на кухню
перетяжка двухспального дивана 80-х годов

Була використана тканина BROOKLIN 05 – штучна замша з водооталкивающая ефектом і високу зносостійкість.

В результаті перетяжки дивана ми отримали стильну, зручну і сучасну тахту, «радянське минуле» якої видавали тільки лаковані бічні стінки.

У тримісній тахті вирішили залишити м’які деталі, оскільки в них використовувався еластичний литий пінополіуретан, який до цих пір не втратив своїх експлуатаційних властивостей. В цьому дивані замінили чохли і пошили нові зі штучної замші.

Окремо хочемо розповісти про перетяжку стільців, іменованих в народі «сталінський ампір». Ці прості стільці мають дуже надійні каркаси і при перетягуванні м’яких деталей спинки і сидінь служать ще багато років. У стільцях поміняли поролон і оббивну тканину на зносостійку штучну замшу.

перетяжка стульев

Будь-які меблі оживають і гідно служать при правильному підході і любові до своєї роботи.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.