5
(1)
перетяжка комплекта мебели 3_2_1

Комплект шкіряних меблів два дивана та крісло

Меблі з оббивкою з натуральної шкіри мають досить високу вартість і характеризуються елегантністю, комфортом і довговічністю при правильному догляді, а також підкреслює статус власника і надає респектабельності в інтер'єрі будинку чи квартири.
При правильному догляді м'які меблі зі шіряною обивкою дуже довговічні, але також як і всі натуральні матеріали схильні до зносу і старіння. Це викликає втрату зовнішнього вигляду, еластичності, натурального живого кольору і в результаті тріскається і рветься. Такі дефекти вже неможливо усунути самостійно і краще звернутися до фахівців з реставрації та ремонту шкіряних м'яких меблів.

До нас в майстерню м’яких меблів av-mebel.com.ua звернулися за консультацією подібною проблемою. Комплект шкіряних меблів  “3 + 2 + 1”  був уже зі значними дефектами і розривами, що вимагало заміни шкіряної оббивки диванів і крісла. Після виїзду майстра були узгоджені матеріали і терміни виконанню робіт по реставрації. Клієнтами була обрана італійська меблева шкіра TORNADO Mexico сіро-бежевого кольору яка відмінно гармоніювала з інтер’єром вітальні.

комплект меблів до перетяжки
декоративні строчки та втяжки
результат роботи
Previous
Next

В результаті проведеної роботи в подушках був частково замінений м’який наповнювач халлофайбер, а в шкіряній оббивці знизу був підшитий синтепон, завдяки чому м’які деталі дивана стали більш об’ємними і витонченими.
При пошитті використовувалася обробна декоративна подвійна строчка. Після перетяжки диванів та крісла вони стали фактично нові і при правільному догляді за шкірою прослужать власникам не один рік.

Невеличке відео як ми досягли цього результату:

На скільки корисна ця публікація?

Натисніть зірочку для оцінки!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Оскільки ви вважаєте цю публікацію корисною...

Підписуйтесь на нас в соцмережах!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *