5
(1)
перетяжка комплекта мебели 3_2_1

Комплект шкіряних меблів два дивана та крісло

Меблі з оббивкою з натуральної шкіри мають досить високу вартість і характеризуються елегантністю, комфортом і довговічністю при правильному догляді, а також підкреслює статус власника і надає респектабельності в інтер'єрі будинку чи квартири.
При правильному догляді м'які меблі зі шіряною обивкою дуже довговічні, але також як і всі натуральні матеріали схильні до зносу і старіння. Це викликає втрату зовнішнього вигляду, еластичності, натурального живого кольору і в результаті тріскається і рветься. Такі дефекти вже неможливо усунути самостійно і краще звернутися до фахівців з реставрації та ремонту шкіряних м'яких меблів.

До нас в майстерню м’яких меблів av-mebel.com.ua звернулися за консультацією подібною проблемою. Комплект шкіряних меблів  “3 + 2 + 1”  був уже зі значними дефектами і розривами, що вимагало заміни шкіряної оббивки диванів і крісла. Після виїзду майстра були узгоджені матеріали і терміни виконанню робіт по реставрації. Клієнтами була обрана італійська меблева шкіра TORNADO Mexico сіро-бежевого кольору яка відмінно гармоніювала з інтер’єром вітальні.

комплект меблів до перетяжки
декоративні строчки та втяжки
результат роботи
Previous
Next

В результаті проведеної роботи в подушках був частково замінений м’який наповнювач халлофайбер, а в шкіряній оббивці знизу був підшитий синтепон, завдяки чому м’які деталі дивана стали більш об’ємними і витонченими.
При пошитті використовувалася обробна декоративна подвійна строчка. Після перетяжки диванів та крісла вони стали фактично нові і при правільному догляді за шкірою прослужать власникам не один рік.

Невеличке відео як ми досягли цього результату:

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.