Перетяжка офісних стільців. Прості меблі - яскравий результат.

Ось здавалося б прості офісні стільці. Нічого надзвичайного. Якісні хромовані каркаси, була звичайна пластикова спинка та сидіння з обивкою з дешевої синтетичної тканини. З часом спинка і сидіння перетворились просто на мотлох. Можна було просто позбавитись і забути. Проте каркас був з якісним покриттям без подряпин та іржі. Якщо правильно і творчо зробити перетяжку стільців – вони ще попрацюють і це не буде коштувати дорого, в порівнянні з новими.

Якщо підійти професійно навіть до такої простої роботи, підібрати якісний  поролон та якісну зносостійку  штучну шкіру,  підібрати колір під інтер’єр, а також правильно зробити перетяжку – тоді будемо мати відмінний результат і красиві сучасні стільці. Та це не коштує дорого і не потребує багато часу, головне правильно підібрати матеріали і творчо підійти до роботи.

І це не буде коштувати дорого – головне правильно підібрати матеріали і творчо підійти до роботи. Ось так ми і вчинили. І тепер старі-нові стільці стали комфортними та зручними, будуть довго служити і впишуться в інтер’єр.

Просто правильна перетяжка і якісні матеріали. А творчий підхід до цієї простої роботи можна висловити яскравою фразою-жартом Остапа Бендера, але з глибоким змістом: “Видите, Шура, что можно сделать из простой швейной машинки Зингера? Пару приспособлений и получится прелестная колхозная сноповязалка!”

Якщо Вам потрібно зробити якісну і професійну перетяжку стільців, дивана, крісел та будь-яких м’яких меблів – майстерня м’яких меблів AV-mebel.com.ua завжди до ваших послуг.

перетяжка офисных стульев

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *