0
(0)

Перетяжка офісних стільців. Прості меблі - яскравий результат.

Ось здавалося б прості офісні стільці. Нічого надзвичайного. Якісні хромовані каркаси, була звичайна пластикова спинка та сидіння з обивкою з дешевої синтетичної тканини. З часом спинка і сидіння перетворились просто на мотлох. Можна було просто позбавитись і забути. Проте каркас був з якісним покриттям без подряпин та іржі. Якщо правильно і творчо зробити перетяжку стільців – вони ще попрацюють і це не буде коштувати дорого, в порівнянні з новими.

Якщо підійти професійно навіть до такої простої роботи, підібрати якісний  поролон та якісну зносостійку  штучну шкіру,  підібрати колір під інтер’єр, а також правильно зробити перетяжку – тоді будемо мати відмінний результат і красиві сучасні стільці. Та це не коштує дорого і не потребує багато часу, головне правильно підібрати матеріали і творчо підійти до роботи.

І це не буде коштувати дорого – головне правильно підібрати матеріали і творчо підійти до роботи. Ось так ми і вчинили. І тепер старі-нові стільці стали комфортними та зручними, будуть довго служити і впишуться в інтер’єр.

Просто правильна перетяжка і якісні матеріали. А творчий підхід до цієї простої роботи можна висловити яскравою фразою-жартом Остапа Бендера, але з глибоким змістом: “Видите, Шура, что можно сделать из простой швейной машинки Зингера? Пару приспособлений и получится прелестная колхозная сноповязалка!”

Якщо Вам потрібно зробити якісну і професійну перетяжку стільців, дивана, крісел та будь-яких м’яких меблів – майстерня м’яких меблів AV-mebel.com.ua завжди до ваших послуг.

перетяжка офисных стульев

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.