Skip to content

Перетяжка м’яких куточків

кутові дивани

Перетяжка кутового дивану

На сьогодні на ринку м’яких меблів присутня велика кількість моделей кутових диванів та м’яких куточків від бюджетних до преміум-сегменту. Це дуже практичний варіант меблів що вирішує низку питань: розміщення великої сім’ї та гостей, додаткові повноцінні спальні місця, зонування приміщення та заповнення кутів, додаткове місце у меблях для зберігання речей.

Проте ці меблі з часом зношуються та потребують ремонту: заміна наповнювачів сидіння та спинки, деталей та подушок. Можливо Ви бажаєте змінити інтер’єр або дизайн без заміни м’яких меблів. Тоді найкращим кроком до цього буде перетяжка дивану із заміною тканини або шкіри на нову, яка буде відповідати вашим бажанням. Ми можемо Вам допомогти оновити улюблений кутовий диван або м’який куточок і надати йому нового життя.

Перетяжка кухонного куточка

Кухня – це місце не лише для приготування їжі, а й сімейна їдальня, де завжди потрібен додатковій простір для обладнання, кухонних приладів та зберігання необхідних речей.

У разі суміщення кухні з їдальнею кутовий диван – мякий куточок є оптимальним рішенням для розміщення сімї або гостей. Завдяки мякому куточку приміщення розділяеться на зону прготування їжі та їдальню.
Зрозуміло, що м’які меблі на кухні зношуються за час експлуатації, тому з часом виникає необхідність ремонту або заміни оббивки – перетяжки.

Як раз у цьому питанні ми можемо надати Вам кваліфіковану допомогу – відремонтувати або оновити кухонні меблі, замінити оббивку мякого куточка і надати йому нового життя.

Що і як ми робимо:

Кваліфікована перетяжка кутового дивана, м’якого куточка або кухонних меблів може включати цілу низку робіт і потребує фахового підходу і знань . Зробимо свою роботу кваліфіковано, якісно і без халтури.

Наші роботи

Написати повідомлення

Потрібна консультація майстра?