Skip to content

Перетяжка антикварних меблів

антикварне венеціанське крісло

Перетяжка антикварних меблів

Завдяки практичному 10-річному досвіду роботи в Аргентині вдалося навчиться унікальним технікам по ремонту та відновленню антикварних меблів у місцевих майстрів, досвід яких передавався поколіннями. Цей досвід вдалося реалізувати в наших роботах. Багато з виробів, виготовлених або реставрованих в нашій аргентинської майстерні, експортувалися в США, Канаду та Іспанію і отримали високу оцінку від замовників.

Працюючи над перетяжкою антикварних меблів ми маємо справу з чотирма основними стилями диванів, крісел, банкеток і стільців: Луї XV, Луї XVI, королева Анна і Ампір.
Вони розрізняються між собою типом різьблення по дереву і особливими формами конструкцій дерев’яного каркаса.

Оббивка в цих моделях може бути присутнім на сидіння і спинки, а також підлокітниках. Особлива відмінність від сучасних меблів – при виготовленні каркасів використовуються індивідуальні спіральні пружини, які зв’язуються між собою за спеціальною технологією. Також для для формування внутрішнього наповнювача використовуються виключно натуральні матеріали – кінський волос, морські водорості, кокосова стружка, ватин і мішковина з натуральної бавовни. Для набивання подушок в антикварних меблів використовується тільки якісний натуральний гусячий пух.

На завершальному етапі робіт з перетяжки оббиваються декоративні цвяхи або пришивається декоративний кант чи тасьма.
Зараз в сучасних меблях в основному використовуються імітація у вигляді декоративної стрічки з імітацією цвяхів.

Ми – фахівці майстерні м’яких меблів AV-mebel.com.ua  готові взятися за роботу з реставрації м’яких меблів будь-якої складності.

Що ми можемо:

Наш досвід дозволяє робити складні роботи з реставрації оббивки і перетяжки з найкращими матеріалами без використання імітацій і готового декору.

Наші роботи

Написати повідомлення

Потрібна консультація майстра?