Skip to content

Перетяжка пуфа та банкетки

виготовлення пуфів та банкеток

Перетяжка пуфа та банкетки

Пуф і банкетка. Ці, на перший погляд, незначні елементи інтер’єру несуть в собі велику функціональність та є акцентуючим елементом дизайну передпокою або спальні.  Крім візуальної окраси інтер’єру вони мають велике практичне значення. Банкетки та пуфи часто використовують для сидіння біля туалетного столика або ліжка, де стілець або крісло будуть захаращувати кімнату і займати зайве місце.

За час використання, як і всі м’які меблі, зношуються та втрачають свій естетичний вигляд. Який є вихід щоб улюблені меблі продовжили бути на своєму місці та радували око?

Ми, фахівці майстерні м’яких меблів AV-mebel, можемо Вам допомогти. Заміна обивки – перетяжка іншим матеріалом, тканиною або шкірою, надасть нове життя вашим м’яким меблям. Перетяжкою пуфа чи банкетки ви можете внести нові яскраві акценти в інтер’єрі вашої кімнати.

Перетяжка банкетки

Банкетка – це різновид м’яких меблів, якій схожий на пуф, проте відрізняеться від нього розмірами, формою, конструкією і наявністю спинки. Банкетка підвищує рівень комфорту і додає стильний акцент в інтер’єрі кімнати.

На неї ставлять сумочки, кладуть різні речі, сідають для зручного взування, тощо. Все це з часом призводить до втрати гарного зовнішнього вигляду і пошкодження оббивки. Ремонт банкетки іноді потрібно не тільки для усунення дефектів.

Заміна обивки дозволить уникнути необхідності міняти сам предмет меблів і гармонійно вписати його в новий інтер’єр в разі його змінення.

Що вирішує ремонт банкетки?

Зробивши перетяжку банкетки, можна отримати практично нові меблі. Ваші гості навіть не помітять, що вони змінились. Це можливо лише в разі якісного виконання робіт, адже насправді все не так просто і потребує спеціальних навичок та знань. Обираючи нові матеріали, що відповідають стилю та інтер’єру кімнати і зробивши якісну перетяжку, ви отримаєте практично новий предмет меблів в інтер’єрі кімнати.

Що ми робимо

Довіряючи нам ремонт пуфа або банкетки  ви можете бути впевнені в тому, що ви отримаєте гарний результат за доступною ціною.

Наші роботи

Написати повідомлення

Потрібна консультація майстра?