5
(1)

Перетяжка м'якого куточка для кухні ЖК Грюнвальд

перетяжка уголка Грюнвальд заставка

У повсякденному житті ми багато часу проводимо на кухні і зазвичай кухонні м’які меблі та стільці піддаються інтенсивній експлуатації. З часом обивна тканина і м’який наповнювач зношуються і вони втрачають свій вигляд та комфорт.

Цього разу ми взяли в роботу куточок з обивкою зі штучної шкіри.  Цей матеріал дуже практичний у використанні та догляді, не боїться вологи та пилу. Але через декілька років інтенсивної експлуатації штучна шкіра зношується, покривається тріщинами і потертостями, починає розсипатися і, на жаль, не підлягає ремонту.
Тоді повна заміна обивки. Знову штучна шіра або тканина? Хочеться чогось нового, комфортнішого, що освіжить інтер’єр кухні. Що вибрати?

Зараз існує великий вибір сучасних оббивних тканин, які мають ряд переваг у порівнянні з еко-шкірою. Вона є дуже якісна, проте має надто високу вартість. У нашому випадку обрали тканину, новий матеріал – штучну замшу Vertus.
Вона має підвищену зносостійкість, невибаглива у догляді, має дихаючий ефект і комфортна до шкіри. Крім того, дуже приємна на дотик і проста у прибиранні.

Після перетяжки кухонного куточка новою тканиною та заміною набивки сидінь ми отримали оновлені м’які меблі в сучасному стилі, які вписалися в інтер’єр кухні та додали новизни та свіжості. Після якісної та професійної перетяжки цей куточок прослужить не один рік.

кухонный уголок грюнвальд до и после

Ми на Google мапі.

Слідкуйте за нами в Facebook. 

Більше нових фото в Instagram.

#av_mebel.com.ua #майстернямякихмеблів #avmebelua #av_mebel_com_ua #перетяжкамеблів

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.