5
(1)
Перетяжкамягкого кухонного уголка

До і після перетяжки. Нове життя кухонного куточка.

Кухонний куточок після майже 15 років використання вимагав оновлення і дизайнерської модернізації. Стара обивка була виконана зі штучної шкіри з прошитими деталями сидінь і підлокітників, характерними для дизайну 2000-х років. За час експлуатації серйозно зносилася обивка і просів поролон сидіння і спинки, значно протерлися деталі куточка, здавалося б, простіше повністю поміняти його на новий. Але після детального огляду виявилося, що в цих меблях якісний каркас з натурального дерева, добре зібраний без використання дсп і фанери.

Купівля нового зажадала б значних витрат і не вирішувала головну проблему – збереження габаритів конструкції, що була комфортною і відмінно вписувалася в розміри кухні.

При правильному і грамотному підборі і матеріалів для перетяжки м’якого куточка ми можемо отримати фактично нові меблі для кухні при значній економії коштів.

Для перетяжки кухонного куточка ми використовували меблевий текстиль – матеріал мікровелюр двох кольорів колекції CAMEL з цікавою мармурової фактурою, водовідштовхувальним ефектом і високою зносостійкістю. М’який сірий колір основної обивки візуально зменшив габарити куточка і збільшував простір кухні. При пошитті чохлів для сидінь ми замінили прошиту імітацію канта на більш актуальну, витончену і модну оздоблювальну строчку.

новая обивкап кухонного уголка микрозамша
перетяжка кухонного уголка. объёмные детали

Нитка для обробки була обрана в тон з тканиною для більшої елегантності. Був повністю замінений наповнювач сидіння і спинок, так-як оригінальний наповнювач прийшов в непридатність.

Ми також додали об’єму в деталі конструкції жорстких деталей підлокітників і фасаду, що додало виразності і прибрали незграбність конструкції. Таким чином, змінивши кольорову і фактурну концепцію обивного матеріалу, деталей викрійки і пошиву, ми отримали абсолютно новий, сучасний і стильний результат.

Ми своєю роботою хочемо підкреслити, що професійна і якісна перетяжка м’яких меблів, кваліфікований і творчий підхід навіть до простих конструкцій і деталей може дати унікальний і класний результат.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.