0
(0)
угловой кожаный диван Madras Cognac

Перетяжка шкіряного кутового дивана та стільців

У зв’язку з ремонтом квартири виникла необхідність ремонту м’яких меблів. Кутовий диван мав значне пошкодження сидіння та механізму розкладання. 

Після детального огляду було з’ясовано, що в силу особливостей конструкції  цей диван розбирається лише на дві велики частини і виїздні деталі. Часткова заміна обивки спинок на лицевій частині вимагало повної перетяжки усього дивану у тому числи і фасаду задньої частини. Оцінивши витрати на ремонт було прийнято рішення знайти і підібрати натуральну шкіру яка б підійшла по факутурі та кольору, замінити обивку сидіння та відремонтувати модуль розкладання.

Одна з наявних проблем була знайти та підібрати меблеву шкіру під забарвлення спинки, оскільки вона вже змінила колір від часу. Після ретельних пошуків ми знайшли італійську меблеву шкіру Madras Cognac яка дуже гармонійно  поєдалась з оригінальним кольром спинки.

Під час перетяжки кутового дивана ми замінили механізм трансформації “дельфін”, набивку сидіння на якісний пінополіуретан  і обивку спального місця на жаккард “time”. При пошитті чохлів для сидячої частини ми використали подвійний декоративний шов, що надало кутовому дивану кращий естетичний вигляд.

Крім того, із залишку шкіри ми зробили перетяжку барних стільців на кухню.

 

Перетяжка кухонных барных стульев

Невеличке відео про результат нашої роботи.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.