0
(0)

Перетяжка великого кутового дивана для вітальної кімнати

Перетяжка углового дивана модерн до перетяжки


Нещодавно була цікава робота з перетяжки сучасної моделі великого модульного кутового дивана МОДЕРН з текстильною обивкою і деталями спинки та каркасу зі штучної шкіри. Це чудова і комфортна модель дивану для великої кімнати, який є зоною комфортного відпочинку для великої сім’ї у приватному будинку.
За час активної експлуатації кутового дивана, почала витиратись тканина обивки та деформуватись м’яка частина сидінь. Крім того, почало руйнуватись та сипатись покриття деталей спинки зі штучної шкіри. У зв’язку з чим диван почав втрачати свій комфорт та естетичний вигляд.

Ми уважно розглянули побажання та вимоги клієнтів і нами було запропоновано декілька варіантів кольору та фактури тканин обивки дивана, щоб отримати найкращий результат. Однією з головних вимог це було використання якісної гіпоалергенної зносостійкої тканини з максимальним захистом від забруднень та намокання. Ми відмовились від часткової перетяжки каркасу дивана штучною шкірою, яка була реалізована в оригінальному варіанті і вирішили зробити перетяжку повністю тканиною теплого, свіжого світло-синього кольору.

В першу чергу, розібравши модулі кутового дивана, нам довелося відремонтувати спинку одного з модулів. Через те, що деталь спинки була виготовлена з ДСП, вона не витримала експлуатаційних навантажень і зламалася. Ми виготовили і замінили її деталлю з масиву натурального дерева. Це забезпечить надійність і довговічність.

Перетяжка углового дивана модерн 2

Також частково були замінені м’які деталі сидінь та спинок та перероблені втяжки.
За погодженням з клієнтом для перетяжки ми використали високоякісну гіпоалергенну тканину PHLOX, котра має водо відштовхуючі властивості, а також є механічно стійкою до повсякденного використання і не потребує особливого догляду.

При пошивці чохлів ми використовували подвійний декоративний шов, який надав ще більш сучасного стилю та елегантності.
Завдяки кольору шпалер і м’якому освітленню кімнати, нова тканина обивки, завдяки фактурі, придбала теплий блакитний відтінок і диван чудово вписався в інтер’єр вітальної кімнати, підкресливши її простір та надав легкості та елегантності.

В результаті ремонту та перетяжки м’яких меблів вітальної ми отримали комфортний, елегантний кутовий диван, змінили концепцію інтер’єру і допомогли нашому клієнту зекономити при цьому більш ніж 50% відсотків коштів, які довелося б витратити, купуючи нові меблі.
Наша відповідальна, професійна та якісна робота по перетяжці кутового дивана отримала високу оцінку та вдячність замовників.

Перетяжка углового дивана модерн в киеве после перетяжки
Перетяжка углового дивана модерн 4 в киеве
претяжка углового дивана модерн 4 в киеве

Як вам такий результат?   Якщо вам подобається – будь-ласка, звертайтесь, наші контакти.
Ми творчо підходимо до нашої роботи і намагаємося завжди її показати. Невеличке відео про цю роботу:

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Recommended Posts

2 Comments

  1. Щиро вдячна Вам за оновлений диван та Ваш професіоналізм. Дуже задоволена результатом!


Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.